Rekomendacje i porady

Nasze produkty już od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich zalety odkryli już zarówno pojedynczy klienci, jak również specjalistyczne warsztaty samochodowe. Jest to dla nas wielki powód do dumy, gdyż traktujemy to jako docenienie wielu lat pracy i wysiłków, których celem było stworzenie wysokiej jakości miernika lakieru.

Dlaczego warto kupić miernik lakieru naszej firmy?

  1. Tester lakieru pozwala zaoszczędzić czas

  2. Jeśli kupowałeś już używany samochód wiesz zapewne, że dokładna weryfikacja stanu pojazdu zajmuje mnóstwo czasu. Stawiając się na oględzinach wozu zaopatrzonym w miernik lakieru już po dosłownie kilku minutach będziesz wiedział, czy stoi przed Tobą wrak, czy może wóz warty uwagi.

  3. Miernik lakieru zapewnia bezpieczeństwo

  4. Wypadkowa przeszłość pojazdu jest niezwykle istotną informacją – jeśli w samochodzie wskutek kolizji doszło do naruszenia sztywności, wówczas poruszanie się nim po drogach będzie nie tylko niekomfortowe, ale również niebezpieczne. Nie ryzykuj życia swojego i bliskich – kupuj świadomie wyposażony w czujnik grubości lakieru.

  5. Tester lakieru jako argument w negocjacjach

  6. Posiadając własny miernik grubości lakieru zyskujemy tym samym mocny argument w negocjacjach – bardzo prawdopodobne że odkryjemy przy jego pomocy ślady „przygód”, które sprzedający chciałby przemilczeć. Odkrycie takiego faktu pozwala znacznie obniżyć koszt zakupu samochodu.